ALIŞ : 7.5292 | SATIŞ : 7.5593 | ALIŞ : 7.1687 | SATIŞ : 7.2705
Giriş Sayfası Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Ne Aramıştınız?
Nöbetci Eczaneler MANISA
 
 
ÖZEL HABER
POLİTİKA
GÜNDEM
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
ASAYİŞ OLAYLARI
SOSYAL YAŞAM
İLÇELER
KÜLTÜR SANAT
SPOR
 
 
    
Şıktaşlı meşalelerle karşılandı 07.03.2019
 
Genel Sekreterden hayırlı olsun ziyareti
 

 Millet İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı, Turgutlu ilçesine gerçekleştirdiği seçim ziyaretinde meşale ve alkışlarla karşılandı.  

 Millet İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı, seçim çalışmaları çerçevesinde Turgutlu ilçesini ziyaret etti. Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Şıktaşlı, Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın ve CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ile birlikte ilk olarak ilçedeki oda başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda oda başkanlarının sıkıntılarını dinleyen Büyükşehir Belediye Başkan adayı Şıktaşlı, oda ve derneklerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması gereken önemli bir kesim olduğunu ifade ederek, tüm içlerde yapacakları çalışmalarda oda başkanlarının görüşlerini alacaklarını ifade etti. Oda başkanlarına projeleri hakkında bilgi veren Şıktaşlı, Manisa’ya birlik ve beraberlik içerisinde odalarla birlikte yöneteceklerinin sözünü verdi. Şıktaşlı daha sonra oda başkanlarının kendisine yönelttiği sorulara cevap verdi. Oda başkanlarıyla kahvaltının ardından Şıktaşlı, Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın ve CHP’li vekil Bekir Başevirgen ile birlikte ilçe merkezinde esnaf ziyareti yaptı. Şıktaşlı, esnaf gezisi sırasında sokakta vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Şıktaşlı, ziyaretlerde esnafla ettiği sohbetlerde projeleri hakkında kısa kısa bilgiler verdi. Esnaf ziyaretinin ardından Başkan Şıktaşlı, Turgutlu Ticaret Borsası Başkanı Selçuk Temel ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, tarım projeleri hakkında bilgi verdi. Şıktaşlı ziyarette, tarımda ve hayvancılıkta Manisa’ya kalkındırmak için önemli projeler geliştirdiklerini ve projeler sayesinde kentin kendine ait marka ürünlerinin ön plana çıkacağını ifade etti. Millet İttifakı Şıktaşlı, daha sonra Turgutlu ilçesinin kırsal mahalleleri olan Avşar ve Derbent Mahallelerine ziyaretlerde bulunarak kahve toplantılarıyla vatandaşlara projeleri hakkında bilgilendirdi.
 TURGUTLU SOKAKLARI MİLLETİN ADAYLARIYLA COŞTU                                                              
 Turgutlu ilçesinde gündüz gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından Millet İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı, Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan adayı Çetin Akın ile birlikte Atatürk Bulvarı üzerindeki seçim bürosunun önünden kalabalık grupla Selvitepe Mahallesine kadar yürüdü. Yürüyüşe CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ve İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz da katılarak destek verdi. CHP’li gençlerin ‘Manisa’nın Başkanı Orkun Şıktaşlı’ sloganları eşliğinde gerçekleştirilen kalabalık yürüyüşte Büyükşehir Belediye Başkan adayı Şıktaşlı, sokaklarda vatandaşlar tarafından çiçek ve alkışla karşılandı. Selviltepe Mahallesindeki seçim bürosunun önünde sonlanan yürüyüşte Şıktaşlı ve Akın, meşaleler eşliğinde karşılandı.   Selvitepe Mahallesindeki seçim bürosunun önünde toplanan kalabalığa seslenen Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Şıktaşlı, projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.   Manisa için ürettikleri projelerin üretim ağırlıklı olduğunu söyleyen Şıktaşlı, projeler sayesinde Manisalı vatandaşların cebinin kazanacağını dile getirdi. Şıktaşlı yaptığı konuşmada, “Ekonomik sıkıntılar yaşıyoruz. Yaşamımızda her şeyi düşünmek zorundayız. Bizde diyoruz ki, önümüzdeki 5 yıl biz sadece vatandaşımızın cebini, ocağını ve ekmeğini düşüneceğiz. Birlikte ekmeğimizin büyütme hesabı yapacağız. Büyükşehir belediyesi iyi yönetilmiyor. Yanlış hesap yapıyorlar. Vatandaşımızın belini büken en büyük gider su. Su ücretlerini yüksek olmasını sebeplerinden birisi ise, pompalara giden elektrik maliyeti. Pompaların çalışması için yıllık 70 milyon TL gider var. Biz bunu son teknoloji ile suyun elektrik maliyetini indireceğiz. 4 yıl sonra bir yarıya daha indirebiliriz. 31 Mart tarihinden sonra suda yüzde 40 indirim yaparak vatandaşımızın cebini koruyacağız. Yani 100 TL’lik fatura yerine 60 TL fatura ödeyeceksiniz’’ şeklinde konuştu. Seçim vaatleri arasında su faturalarına yansıyan bakım-onarım ücretlerini de vatandaşlardan almayacaklarını olduğunu dile getiren Şıktaşlı, ilçelerde tarımı canlandırmak içinde Tarım A.Ş. projesini geliştirdiklerini ifade etti. Şıktaşlı, “Bizim dönemimizde Manisa için gereksiz yatırımlar olmayacak. Gereksiz yatırımlara değil, vatandaşımızın cebine ve kesine yönelik yatırımlar yapacağız." dedi. Şıktaşlı konuşmasında son olarak, 31 Mart’tan sonra hem kendisine hem ilçelerine yetecek Manisa inşa edeceklerini dile getirdi.   Konuşmaların ardından Millet İttifakının adaylarını Şıktaşlı ve Akın birlikte Atatürk Bulvarı üzerindeki seçim bürosuna kadar vatandaşları selamlayarak yürüdü. İHA
 
Okuma Sayısı : 33340     


Yorum Bulunamadı
"Habere Yapılan diğer yorumları buradan takip edebilirsiniz!"    1     

Adınız : Soyadınız : Eposta :


28-2   İşleminin Sonucu Nedir?
 
ALMILA NUR BERİLGEN&
NAZIM DOĞAN&
GÜRBÜZ BATTAL&Uzmanlardan mantar uyarısı
Seçim öğrenciyi de vurdu
ANNE OLMAK İSTEYENLERE TUZAK
Yunusemre’de iftar sofrası kuruldu
Yuntdağı’nda aşılama çalışmaları başladı
Yeni gasilhaneler yükseliyor
Tarzan’a bu yıl vefasızlık örneği
Sigara içtirene 6 milyon lira ceza
Öğrencilerden örnek davranış
Miniklere trafik bilinci aşılandı

SOSYAL MEDYA DEPRESYONA SÜRÜKLÜYOR
Manisa otizmde bilgilendiriliyor
Uzmanlardan mantar uyarısı
TOKİ'nin suyu çıktı
Uzmanlar hipertansiyona karşı uyardı
ŞEHİR HASTANESİ’NDE SKANDAL
Manisa’da iğrenç iddia
Sinsice yaklaşıyor
SUDA DOĞUMDA MANİSA ZİRVEYE OYNUYOR
ÇIĞLIKLARI KİMSE DUYMUYOR17.09.2014 / 11:48:46Her gun mazota zam geliyor. Birde üstüne secim yatırımı sebebiyle bedava
Devamını Okuyun...

21.04.2014 / 18:30:59TEBRİK EDİYORUM SAYIN BAŞKAN VE
Devamını Okuyun...

06.04.2014 / 15:43:35şehitler ilköğretim okulunda okuyorum.ve
Devamını Okuyun...

01.04.2014 / 18:21:06perşembenin gelişi çarşambadan hatta salıdan belliydi. kulada yanlış aday ve bu
Devamını Okuyun...

22.02.2014 / 16:27:44Bu projenin sonucu var
Devamını Okuyun...

02.10.2013 / 18:04:31

Ne yani çok mu eskiymiş de yenilenmeye başlamış Halil Yurtseven İlkokulu.
Devamını Okuyun...


05.09.2013 / 13:08:01Mhp nin yargılama süreci devam eden bir belediye başkanını hala büyükşehire
Devamını Okuyun...

18.07.2013 / 17:22:32

ölen basri kalkan benim üvey ağbimdi. duyunca çok üzüldüm ve ilk
Devamını Okuyun...


06.07.2013 / 17:28:46Merhabalar Beldenizde bu mücadeleyi sürdüren değerli ve duyarlı vatandaşlara
Devamını Okuyun...

29.06.2013 / 19:03:13İLK GÜN Kİ GİBİ ACIM HİÇ DİNMEDİ DİNMEYECEK YOKSUN DİYE DOĞUM
Devamını Okuyun...
© Copyright 2012 / Tüm hakları saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. www.phpdizayn.com