ALIŞ : 6.0614 | SATIŞ : 6.0857 | ALIŞ : 5.5010 | SATIŞ : 5.5792
Giriş Sayfası Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Ne Aramıştınız?
Nöbetci Eczaneler MANISA
 
 
ÖZEL HABER
POLİTİKA
GÜNDEM
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
ASAYİŞ OLAYLARI
SOSYAL YAŞAM
İLÇELER
KÜLTÜR SANAT
SPOR
 
 
    
50 YILLIK DEV PROJELER AÇIKLANDI 08.03.2019
 
 
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak’ın proje tanıtım toplantısına katıldı. Uçak’ın yeni dönem için hazırladığı 39 projeyi paylaştığı lansmanda bir konuşma yapan Başkan Ergün, geride kalan 5 yıllık süre zarfında Alaşehir’e tamı tamına 226 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi.
Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak’ın proje tanıtım toplantısı, Alaşehir Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Programa Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Apan, Murat Ertürk, Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatı, AK Parti Gençlik Kolları, kadın kolları, Alaşehir Belediyesi Meclis Üyesi adayları ve salonu hınca hınç dolduran Alaşehirli vatandaşlar katıldı. saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda, meclis üyesi adayları kürsüye davet edilerek, tanıtıldı. Daha sonra Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak’ın yeni dönem projelerinin tanıtım klibi yayınlandı.
 YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ
Hayallerinin ve hedeflerinin çok büyük olduğunun altını çizen Başkan Uçak, “Çünkü bizler Alaşehir’in gelişme potansiyeline inanmış bir ekibiz.  Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün de destekleriyle güzel memleketimizi hep daha ileriye götürmeye çalıştık. Göreve geldiğimiz günden bu yana, vefa borcumuz olan Alaşehir’imiz için hiç durmadan, yorulmadan, dinlemenden çalıştık. Bu çalışmaları yaparken bizim en büyük yardımcımız olan, belediye çalışanlarına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Onlar olmasaydı başaramazdık. Biz tüm personelimizle kocaman bir aile olduk ve öyle başardık. Allah hepsinden razı olsun” diye konuştu. Uçak’ın konuşmasının ardından Başkan Ergün, konuşma yapmak üzere sahneye davet edildi.
ALAŞEHİR’E EN GÜZEL PROJELERİ KAZANDIRACAĞIZ
Başkan Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimizde 5 yılı geride bıraktık. 5 yıl boyunca Büyükşehir Belediye Meclisinde birlikte hizmet verdiğimiz kıymetli Ali Uçak kardeşim, 1 yıldır Alaşehir Belediye Başkanı olarak sizlere hizmet veriyor. 1 yıl gibi kısa bir süre olmasına rağmen heyecanıyla, enerjisiyle Alaşehir’imize kattıkları gerçekten takdire şayan. Az önce kıymetli Başkanımız Alaşehir’imize değer katacak projelerini açıkladı. Bununla ilgili tanıtım filmini de izledik. İnşallah kendisine bu seçimlerde sizlerde gerekli teveccühü göstereceksiniz buna canı gönülden inanıyorum. Bizler Büyükşehir Belediyesi ve Alaşehir Belediyemiz olarak şehr-i ala ilçemiz Alaşehir’imize en güzel proje ve hizmetleri getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
ALAŞEHİR’E TOPLAM YATIRIM 226 MİLYON LİRA
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün ilçedeki projelerinin finansal boyutunu da konuklarla paylaşan Başkan Ergün, “Asfaltından parke taşına, ilaçlama hizmetlerinden sosyal yardım projelerimize, kırsal hizmetlerden ulaşım hizmetlerine, az önce saydığım Büyükşehir ve MASKİ Genel Müdürlüğümüzün büyük projelerine kadar olmak üzere Alaşehir’imize yaptığımız yatırımın miktarı ne kadar oldu biliyor musunuz? Tam tamına 133 milyon lira. MASKİ’yi de dahil ettiğimizde, 226 milyon lira gibi bir yatırım bedeli ortaya çıkıyor. Helali hoş olsun, tüm hizmetlerimiz güle güle kullanılsın diyorum” diye konuştu.
CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK İSTEDİ
Cumhur İttifakı adayları olarak halkın tekrar teveccühlerine talip olduklarını belirten Başkan Ergün, “Bizi bu makamlara tekrar layık görürseniz, görevimizi ilk günkü aşk ve heyecanla yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. İşte yaptıklarımız ortada. Ali Uçak başkanın projeleri de, kendisi de hazır. Bugüne kadar yaptıklarımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatı. Bizler sizlerin teveccühlerinize yeniden talibiz. 17 ilçemizde Cumhur İttifakı’nın başarılı olması için yaptıklarımızı anlatıyor, destek istiyoruz. Çünkü bizler Manisa’mızı, Alaşehir’imizi seviyoruz. Üretken belediyecilik anlayışıyla sizlere hizmet edebilmek için varız. Elbette Manisa’mızın 17 ilçesinin sorunlarını büyükşehir yapılanma sürecini yani 1,5 yılı çıktıktan sonra, kalan 3,5 yıl gibi bir sürede toptan halletmemiz mümkün değil. Biz de sihirbaz değiliz. Bunların hepsi plan, program ve bütçe işi. Biz dün olduğu gibi bundan sonra da ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızı kucaklamaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bir Allah razı olsun sözü bizlerin yorgunluğunu almaya, çalışma şevkimizi arttırmaya yetiyor da artıyor. Yeni dönemde teveccüh gösterir, bizlere 5 yıl daha hizmet etme şansını verirseniz, yine aynı ilkeyle şehrimizin gerçekten ihtiyaç duyduğu projeleri üretmeye devam edeceğiz. Sözlerimi noktalarken, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin Alaşehir’imize, Manisa’mıza, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Bir kez daha sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutluluğumu ifade ediyor, inşallah 5 yıl daha birlikte olmayı Cenab-ı Allah bizlere nasip eder diyorum” dedi.
REGAİP KANDİLİNİ KUTLADI

Başkan Ergün, konuşmasının sonunda Regaip Kandili’ni de kutladı. Ergün, “Bu duygularla öncelikle yarın gece Allah’ın izniyle idrak edeceğimiz mübarek Regaip Kandilinin, ardından gireceğimiz mübarek üç ayların hanelerinize bolluk, bereket, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. Cenab-ı Allah bu güzel birlik ve beraberliğimizi daim etsin diyor, hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun” diye konuştu. Haber Merkezi 

Okuma Sayısı : 122     


Yorum Bulunamadı
"Habere Yapılan diğer yorumları buradan takip edebilirsiniz!"    1     

Adınız : Soyadınız : Eposta :


28+2   İşleminin Sonucu Nedir?
 
ALMILA NUR BERİLGEN&
NAZIM DOĞAN&
GÜRBÜZ BATTAL&Uzmanlardan mantar uyarısı
Seçim öğrenciyi de vurdu
ANNE OLMAK İSTEYENLERE TUZAK
Yunusemre’de iftar sofrası kuruldu
Yuntdağı’nda aşılama çalışmaları başladı
Yeni gasilhaneler yükseliyor
Tarzan’a bu yıl vefasızlık örneği
Sigara içtirene 6 milyon lira ceza
Öğrencilerden örnek davranış
Miniklere trafik bilinci aşılandı

SOSYAL MEDYA DEPRESYONA SÜRÜKLÜYOR
Manisa otizmde bilgilendiriliyor
Uzmanlardan mantar uyarısı
TOKİ'nin suyu çıktı
Uzmanlar hipertansiyona karşı uyardı
ŞEHİR HASTANESİ’NDE SKANDAL
Manisa’da iğrenç iddia
Sinsice yaklaşıyor
SUDA DOĞUMDA MANİSA ZİRVEYE OYNUYOR
ÇIĞLIKLARI KİMSE DUYMUYOR17.09.2014 / 11:48:46Her gun mazota zam geliyor. Birde üstüne secim yatırımı sebebiyle bedava
Devamını Okuyun...

21.04.2014 / 18:30:59TEBRİK EDİYORUM SAYIN BAŞKAN VE
Devamını Okuyun...

06.04.2014 / 15:43:35şehitler ilköğretim okulunda okuyorum.ve
Devamını Okuyun...

01.04.2014 / 18:21:06perşembenin gelişi çarşambadan hatta salıdan belliydi. kulada yanlış aday ve bu
Devamını Okuyun...

22.02.2014 / 16:27:44Bu projenin sonucu var
Devamını Okuyun...

02.10.2013 / 18:04:31

Ne yani çok mu eskiymiş de yenilenmeye başlamış Halil Yurtseven İlkokulu.
Devamını Okuyun...


05.09.2013 / 13:08:01Mhp nin yargılama süreci devam eden bir belediye başkanını hala büyükşehire
Devamını Okuyun...

18.07.2013 / 17:22:32

ölen basri kalkan benim üvey ağbimdi. duyunca çok üzüldüm ve ilk
Devamını Okuyun...


06.07.2013 / 17:28:46Merhabalar Beldenizde bu mücadeleyi sürdüren değerli ve duyarlı vatandaşlara
Devamını Okuyun...

29.06.2013 / 19:03:13İLK GÜN Kİ GİBİ ACIM HİÇ DİNMEDİ DİNMEYECEK YOKSUN DİYE DOĞUM
Devamını Okuyun...
© Copyright 2012 / Tüm hakları saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. www.phpdizayn.com